Mikuláš Cacara - Až opadá listí z dubu

Olej na kartonu, 50x24 cm. Signováno vpravo dole M. Cacara. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

68669. Až opadá listí z dubu
Dražba ukončena:24.11.2021 20:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč