Mikoláš Aleš - Rakouský vojín

Kresba tužkou, 31x16 cm. Signováno vpravo dole A. Pasparta.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1852-1913

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

58112. Rakouský vojín
Dražba ukončena:14.04.2021 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč