Mikoláš Aleš - Pošta

Litografie, 19x16 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1852-1913

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

47907. Pošta
Dražba ukončena:16.09.2020 19:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč