Mikoláš Aleš

47907. Pošta

popis: Litografie, 19x16 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1852-1913

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

dražba ukončena: 16.09.2020 19:43:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč