Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Alandia Pantoja 58. Rámováno.
Pozn.: Obraz byl dovezen do Československa na konci 60. let jako významný dar. Vzadu kulaté razítko nečitelné.
Nejdelší strana: 76 cm
o autorovi: 1914, Bolívie - 1975, Peru. Slavný bolivijský malíř/revolucionář. Přítel Fidela Castra a Che Guevary. Muralista.