Miguel Alandia Pantoja - Partyzánky v horách

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Alandia Pantoja 58. Rámováno.

Pozn.: Obraz byl dovezen do Československa na konci 60. let jako významný dar. Vzadu kulaté razítko nečitelné.

Nejdelší strana: 76 cm

o autorovi: 1914, Bolívie - 1975, Peru. Slavný bolivijský malíř/revolucionář. Přítel Fidela Castra a Che Guevary. Muralista.

doporučujeme
123476. Partyzánky v horách
Zbývá:6 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.09.2024 21:15:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 500 Kč