Micl - Meloun

Barevná litografie, 45x60 cm. Limitovaná edice 49/90. Signováno vpravo dole tužkou Micl 11. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

55767. Meloun
Dražba ukončena:10.02.2021 20:06:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč