Michal Těhel - Žralok

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2024. Nerámováno.

Pozn.: Součástí položky je fotokniha autorských děl malíře Michala Těhela.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

119845. Žralok
Zbývá:27 dnů, 23 hodin
Konec dražby:01.08.2024 21:34:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 500 Kč