Michal Těhel - Žralok

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno dole uprostřed Michal S. Těhel 2024. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

117449. Žralok
Dražba ukončena:27.06.2024 20:21:53
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč