Michal Těhel - Vzduchoplavci

Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1975
Narodil se v Ústí nad Orlicí. V malbě je samoukem. Technice se učil kopírováním děl starých vlámských mistrů, ale jeho volná tvorba vychází ze surrealismu a hlavní inspirací mu je dílo Salvatora Dalí. Jeho surrealistická díla jsou hojně zastoupena v soukromých sbírkách jak domácích, evropských, tak i v USA a Kanadě. Přes úspěšné prodeje obrazů z ateliéru je na aukčním trhu s uměním nováčkem.

Michal Těhel
71500. Vzduchoplavci
Zbývá:9 dnů, 9 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:01:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 000 Kč