Michal Těhel - Vodojem

Olej na plátně, 35x35 cm. Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2023. Nerámováno.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

98833. Vodojem
Dražba ukončena:16.07.2023 20:04:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč