Michal Těhel - Vodárna

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2023. Nerámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

100613. Vodárna
Dražba ukončena:13.08.2023 20:22:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč