Michal Těhel - V průchodu

Nejdelší strana: 70 cm

Olej na plátně, 61x70 cm. Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2020. Nerámováno.

Stav.: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

153783. V průchodu
Zbývá:10 dnů, 1 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč