Michal Těhel - V lomu

Olej na plátně, 100x120 cm. Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2025. Nerámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

vydraženo velký formát
151042. V lomu
Dražba ukončena:11.12.2025 21:37:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč