Michal Těhel - U pumpy v Texasu

Olej na plátně, 100x120 cm. Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2023. Nerámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

vydraženo velký formát
101465. U pumpy v Texasu
Dražba ukončena:28.09.2023 20:01:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč