Michal Těhel - Strom

Olej na plátně, 40x30 cm. Signováno dole uprostřed Michal S. Těhel 2023. Rámováno.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

105336. Strom
Dražba ukončena:16.11.2023 21:14:27
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč