Michal Těhel - Přístav

Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2023. Rámováno.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

105300. Přístav
Dražba ukončena:16.11.2023 20:26:09
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč