Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2023. Rámováno.
Nejdelší strana: 48 cm
o autorovi: 1975
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.