Michal Těhel - Pouštní archa

Olej na plátně, 120x90 cm. Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2024. Nerámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

vydraženo velký formát doporučujeme
113087. Pouštní archa
Dražba ukončena:28.03.2024 20:10:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč