Michal Těhel - Polární medvěd

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2023. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

100549. Polární medvěd
Dražba ukončena:31.08.2023 22:29:06
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč