Michal Těhel - Muž z Toronta

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2023. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

96409. Muž z Toronta
Dražba ukončena:28.06.2023 20:57:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč