Michal Těhel - Město

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2023. Nerámováno.

Pozn.: Certifikát pravosti k dílu přiložen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

94851. Město
Dražba ukončena:01.06.2023 21:18:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč