Michal Těhel - Mechanický Pegas

Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2022. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

79125. Mechanický Pegas
Dražba ukončena:30.06.2022 21:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč