Michal Těhel - Ludendorff

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2024. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

111505. Ludendorff
Dražba ukončena:29.02.2024 20:14:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč