Michal Těhel - Lodě nad rybníkem

Olej na plátně, 40x40 cm. Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2024. Nerámováno.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

113086. Lodě nad rybníkem
Dražba ukončena:28.03.2024 20:47:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč