Michal Těhel - Loď barona Prášila

Olej na plátně, 120x90 cm. Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2023. Nerámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

vydraženo velký formát doporučujeme
107278. Loď barona Prášila
Dražba ukončena:14.12.2023 22:37:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč