Michal Těhel - Krajina

Nejdelší strana: 50 cm

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2019. Nerámováno.

Stav.: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

doporučujeme
153811. Krajina
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč