Michal Těhel - Kachna

Olej na plátně, 60x70 cm., Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2020. Nerámováno.

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

100880. Kachna
Dražba ukončena:20.08.2023 20:56:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč