Michal Těhel - Jednooký slon

Olej na plátně, 80x80 cm., Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2023. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

99368. Jednooký slon
Dražba ukončena:27.07.2023 22:03:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč