Michal Těhel - Cestovní žralok

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2023. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

96580. Cestovní žralok
Dražba ukončena:29.06.2023 20:34:08
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč