Michal Těhel - Cesta z města

Olej na plátně, 70x81 cm. Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2022. Nerámováno.

Nejdelší strana: 81 cm

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

81190. Cesta z města
Dražba ukončena:27.07.2022 22:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč