Michal Těhel - Bludný les

Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2023. Rámováno.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

105726. Bludný les
Dražba ukončena:30.11.2023 22:54:07
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč