Michael Rittstein

60267. Tu a tam, opus 85

popis: Barevné litografie, obě 42x28 cm. Číslovány 40/100. Signovány vpravo dole tužkou M.Rittstein 85. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

dražba ukončena: 16.06.2021 19:32:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč