Michael Rittstein - Tu a tam, opus 85

Barevné litografie, obě 42x28 cm. Číslovány 40/100. Signovány vpravo dole tužkou M.Rittstein 85. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

60267. Tu a tam, opus 85
Dražba ukončena:16.06.2021 19:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč