Olej na plátně, 56x71 cm. Monogramováno vlevo nahoře R. Rámováno.
Nejdelší strana: 73 cm
o autorovi: 1961 Narodil se ve Varnsdorfu. Studoval AVU v Praze u prof. Oplta. Ve své tvorbě se věnuje reklamě a Airbrushi.