Nejdelší strana: 108 cm
Olej na plátně, 75x105 cm. Monogramováno vlevo dole R 91. Nerámováno.
o autorovi: 1961 Narodil se ve Varnsdorfu. Studoval AVU v Praze u prof. Oplta. Ve své tvorbě se věnuje reklamě a Airbrushi.