Michal Novák - Sv. Šebestián

Kombinovaná technika. 70x50 cm. Signováno vpravo dole Michal Novák 1993. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1959
Grafik. Pedagogicky působil na katedře výtvarné výchovy PedF UJEP v Ústí nad Labem, kde učil počítačovou grafiku. Věnuje se malbě, volné a užité grafice, vytváří exlibris. Ve volné tvorbě se často u něj objevuje hudební tématika. Vystavuje doma i v zahraničí (exlibris). Je členem SČUG Hollar.

Michal Novák
302877. Sv. Šebestián
Dražba ukončena:27.12.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 24.12.2019 12:46:17 2926