Michal Novák

302877. Sv. Šebestián

popis: Kombinovaná technika. 70x50 cm. Signováno vpravo dole Michal Novák 1993. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.12.2019 20:05:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 24.12.2019 12:46:17 2926