Olej na plátně, 125x95 cm. Signováno dole uprostřed Michal Novák 1994. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1959
Grafik. Pedagogicky působil na katedře výtvarné výchovy PedF UJEP v Ústí nad Labem, kde učil počítačovou grafiku. Věnuje se malbě, volné a užité grafice, vytváří exlibris. Ve volné tvorbě se často u něj objevuje hudební tématika. Vystavuje doma i v zahraničí (exlibris). Je členem SČUG Hollar.