Michal Novák - Klaun - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 125x95 cm. Signováno dole uprostřed Michal Novák 1994. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1959
Grafik. Pedagogicky působil na katedře výtvarné výchovy PedF UJEP v Ústí nad Labem, kde učil počítačovou grafiku. Věnuje se malbě, volné a užité grafice, vytváří exlibris. Ve volné tvorbě se často u něj objevuje hudební tématika. Vystavuje doma i v zahraničí (exlibris). Je členem SČUG Hollar.

Michal Novák
63274. Klaun - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:01.08.2021 22:06:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč