Kombinovaná grafická technika, 49x33 cm. Signováno vpravo dole Michal Novák 1990. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1959
Grafik. Pedagogicky působil na katedře výtvarné výchovy PedF UJEP v Ústí nad Labem, kde učil počítačovou grafiku. Věnuje se malbě, volné a užité grafice, vytváří exlibris. Ve volné tvorbě se často u něj objevuje hudební tématika. Vystavuje doma i v zahraničí (exlibris). Je členem SČUG Hollar.