Michal Novák

40597. Jaroslav Ježek

popis: Kombinovaná grafická technika, 49x33 cm. Signováno vpravo dole Michal Novák 1990. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 12.02.2020 21:27:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 27.01.2020 22:34:48 4469