Michal Landa, Věra Krumphanzlová - Soubor 4 prací

2x monotyp-portréty 49x39 cm, 39x29 cm. Signovány M.Landa. Volné listy.

2x litografie krajiny, 27x49 cm, 33x43 cm. Signovány Věra Krumphanzlová. Volné listy.

Michal Landa, Věra Krumphanzlová
300041. Soubor 4 prací
Dražba ukončena:12.08.2019 20:01:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč