Michal Halva - Z Přízřenic

Olej na kartonu, 26x36 cm. Signováno vlevo dole Michal Halva 1997. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Brně roku 1964.
Výtvarné vzdělání získal u prof. M. H. Heindlové. Výjimečnost jeho tvorby zaujala i v Japonsku, kde realizoval několik samostatných autorských výstav. Vystavuje také v galeriích v ČR a Evropě. Jeho dílo je zastoupeno v soukromých sbírkách po celém světě.

64957. Z Přízřenic
Dražba ukončena:29.09.2021 21:28:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč