Olej na kartonu, 26x36 cm. Signováno vlevo dole Michal Halva 1997. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodil se v Brně roku 1964.
Výtvarné vzdělání získal u prof. M. H. Heindlové. Výjimečnost jeho tvorby zaujala i v Japonsku, kde realizoval několik samostatných autorských výstav. Vystavuje také v galeriích v ČR a Evropě. Jeho dílo je zastoupeno v soukromých sbírkách po celém světě.