Michal Dudáš - Velký a malý

Akryl na sololitu, 80x60 cm. Signováno vpravo dole M. Dudáš 23. Rámováno.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1963

111531. Velký a malý
Zbývá:4 dnů, 7 hodin
Konec dražby:29.02.2024 20:40:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 02.02.2024 22:20:33 10072