Michal Dudáš - Piják vína

Nejdelší strana: 74 cm

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole M. Dudáš 2017. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1963

doporučujeme
115670. Piják vína
Zbývá:12 dnů, 17 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:23:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč