Michal Dudáš - Herci

Nejdelší strana: 84 cm

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo dole M. Dudáš 2018. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1963

115648. Herci
Zbývá:12 dnů, 16 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:01:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 600 Kč