Michal Dudáš - Faust

Nejdelší strana: 114 cm

Olej na plátně, 110x50 cm. Signováno vpravo dole M. Dudáš 2021. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1963

vydraženo velký formát
121364. Faust
Dražba ukončena:29.08.2024 20:12:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč