Michal Dudáš - Červené nebe

Nejdelší strana: 54 cm

Akryl na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole M. Dudáš 22. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1963

116831. Červené nebe
Dražba ukončena:12.06.2024 21:03:57
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč