Michal Dudáš - Achilles

Nejdelší strana: 84 cm

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo dole M. Dudáš 2021. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1963

117544. Achilles
Dražba ukončena:27.06.2024 22:08:04
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč