Michael Rittstein - Zákusek a brácha

Litografie, 42x30cm. Nesignováno. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

63121. Zákusek a brácha
Dražba ukončena:12.08.2021 22:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč