Michael Rittstein - Zákusek a Brácha

2 litografie, obě 21x30 cm. Číslováno 85/100. Signovány vpravo dole tužkou M. Rittstein 85. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

52491. Zákusek a Brácha
Dražba ukončena:12.11.2020 20:35:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč