Michael Rittstein - Tu a tam, opus 85

Litografie, obě 33/100. 44x27 cm. Signovány vpravo dole M. Rittstein. Volný list.

Pozn.: 2 litografie na jednom papíře.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

72443. Tu a tam, opus 85
Dražba ukončena:09.02.2022 22:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč