Michael Rittstein - Tu a tam, opus 85

Litografie, 41x28 cm. Signováno vpravo dole tužkou M. Rittstein 85. Číslováno 9/100. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

66772. Tu a tam, opus 85
Dražba ukončena:14.10.2021 22:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč