Michael Rittstein - Tu a tam, opus 85

Litografie, 42x28 cm. Signovány vpravo dole tužkou M.Rittstein 85. Číslováno 36/100. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

63103. Tu a tam, opus 85
Dražba ukončena:12.08.2021 22:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč