Michael Rittstein - Tu a tam, opus 85

Litografie, obě 37/100. 42x28 cm. Signovány vpravo dole tužkou M. Rittstein. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

306244. Tu a tam, opus 85
Dražba ukončena:28.09.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč