Michael Rittstein - Tu a tam

Barevné litografie, obě 20x28 cm. Obě signováno vpravo dole tužkou M. Rittstein 85. Číslovány 5/100. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

58082. Tu a tam
Dražba ukončena:14.04.2021 20:33:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč